Ecobike spotkanie z dealerami 24-25.11.2022

Ecobike spotkanie z dealerami 24-25.11.2022
30.11.2022

Ecobike spotkanie z dealerami 24-25.11.2022

 

W dniach 24-25.11.2022 we Wrocławiu odbyło się coroczne spotkanie dealerów Ecobike. Pierwsza część spotkania, odbyła się w siedzibie firmy w Źródłach pod Wrocławiem. Zaproszeni na spotkanie goście, w dwóch turach zwiedzali produkcję, magazyny, dział serwisu i biurowiec.

 

u_Ma7leUlVdCBGVQOnATn37Okx6H.jpg

Przygotowania do sezonu 2023 w pełni. Zdjęcia: Veloprofit

m3CZupWzu7jaUDLCLQFy4DNRF343.jpg

 

W trakcie zwiedzania na liniach produkcyjnych praca odbywała się pełną parą, co umożliwiło zwiedzającym spojrzenie z bliska na specyfikę produkcji rowerów elektrycznych. Zwiedzający zadawali wiele pytań wykazując duże zainteresowanie przebiegiem procesu montażu i kontrolą jakości.

W trakcie obecności w głównej hali magazynowej, goście mogli usłyszeć między innymi o przeszłych i aktualnych problemach z azjatyckimi dostawami. Pomimo problemów ogólnie panujących również w branży rowerowej, w magazynach Ecobike czeka na klientów kilka tysięcy rowerów elektrycznych.

 

SuOlI8EJ09QP7semv9XGsLRVr2Rw.jpg

Z potencjału zakładów produkcyjnych Ecobike korzystają również inne marki. Zdjęcie: Veloprofit

 

W godzinach popołudniowych w pobliskim Hotelu Jasek, przybyli goście najpierw zjedli wspólny obiad, a następnie odbyła się część konferencyjna, podczas, której poruszano najważniejsze kwestie z funkcjonowania firmy Ecobike. Z wystąpień przedstawicieli poszczególnych dostawców Ecobike, takich jak Bafang oraz Oli eBike Systems uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o specyfice pracy poszczególnych systemów wspomagania. 

Najdłuższą część prezentacji prowadził Dyrektor operacyjny Ecobike, Marcin Białecki. Podczas tego wystąpienia uczestnicy dowiedzieli się o:

- nowościach serwisowych Ecobike,

- rowerach testowych, 

- rozwoju sieci dealerskiej, 

- wprowadzeniu systemu BIN i RFID,

W dalszej części Brand manager Artur Zamorski, szczegółowo omówił kolekcję 2023 oraz zaprezentował nowy design Ecobike. 

 

JX9aGtTFNKN9dR0SGRZv6sQdvcxk.jpg

Nowa stylistyka wchodzi na absolutnie najwyższy europejski i światowy poziom. Zdjęcie: Veloprofit

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczno-rozrywkową. Czas uczestnikom spotkania umilali między innymi; magik znany z występów w programie telewizyjnym "Mam talent" - Król Wrocławia, barmani artyści oraz grupa taneczna i prezenter muzyczny. 

 

WPSCFxP9GG2KRHbnB0ZRTxbJi21y.jpg

Bez wątpienia występ magika skupił największą uwagę świetnie bawiących się uczestników. Zdjęcie: Veloprofit

 

Goście reprezentujący około 130 firm, bawili się świetnie do późnych godzin nocnych wypełniając parkiet taneczny. Wielu już zapowiadało udział w przyszłorocznej edycji spotkania dealerów Ecobike.

I.M. 

 

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.