Kup dostęp do treści premium

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata branży rowerowej

Veloprofit, a w szczególności Veloprofit Premium, są serwisami subskrypcyjnymi, w ramach, których nasi użytkownicy mają dostęp do ekskluzywnych, cyfrowych treści informacyjnych i edukacyjnych, w tym archiwalnych (dalej jako „Treści Serwisu”) przesyłanych za pośrednictwem Internetu i wyświetlanych na wybranych komputerach oraz innych urządzeniach połączonych z Internetem. Ograniczenie dostępu poprzez opłatę, chroni treści przeznaczone głównie dla odbiorcy z branży rowerowej. Dostęp premium gwarantuje codzienne informacje ze świata branży rowerowej oraz dostęp do wersji online magazynu Veloprofit, w którym znajdziecie ekskluzywne wywiady, informacje z zaplecza rowerowej produkcji oraz informacje techniczne, których nie znajdziecie nigdzie indziej. 

Dostęp premium

Dostęp premium 180 dni

Wybranie dostępu na pół roku gwarantuje pełny dostęp do treści, umieszczanych zarówno na portalu Veloprofit jak i w magazynie online Veloprofit.  

Cena: 89,00 zł

Dostęp premium 1 rok

Wybranie dostępu na rok gwarantuje pełny dostęp do treści, umieszczanych zarówno na portalu Veloprofit jak i w magazynie online Veloprofit. Jednak jest to pakiet znacznie atrakcyjniejszy ekonomicznie.

Cena: 149,00 zł