Redaktor naczelny

Ireneusz
Miśkowiec

Spotykając na swojej drodze zawodowej wielu inspirujących ludzi zebrał bezcenną wiedzę, która zaowocowała szerokim, nieszablonowym spectrum doświadczeń nabytych podczas ponad 20 letniej kariery zawodowej, a w konsekwencji chęcią dzielenia się wiedzą z innymi.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach, wydawca, specjalista w zakresie zarządzania strategicznego oraz rozwoju nowych marek, manager rozwoju biznesu. Szerokie, horyzontalne spojrzenie na biznes pozwala mu rozumieć więcej, głębiej w zachodzących procesach rynkowych. Panelista ISPO Academy Munchen, uczestnik Taipei Smart City 2019 oraz Taipei Cycle 2019.

„Jeżeli nie wiesz do jakiego portu zmierzasz, żaden wiatr nie będzie Ci pomyślny”.

E-magazyn

W 2016 roku startowaliśmy z wydaniem drukowanym magazynu Veloprofit. Pierwsze premierowe wydanie, okazało się strzałem w tak zwaną "dziesiątkę", choć jakość wydruku pozostawiała wiele do życzenia. Od pierwszego wydania staraliśmy się zwracać uwagę na trendy rynkowe i kierunki rozwoju rynku rowerowego. Po czterech latach doświadczeń z drukarniami i Pocztą Polską w kwietniu 2020, podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu papierowego wydruku czasopisma. Po kilku miesiącach udało się zbudować serwis www, który umożliwił nam dystrybucję wersji elektronicznej magazynu.

Każde nowe wydanie magazynu Veloprofit, będzie do pobrania natychmiast po wyprodukowaniu dla wszystkich aktywnych subskrybentów bezpłatnie. Dystrybucja elektroniczna znacznie skraca czas produkcji magazynu Veloprofit ale przede wszystkim skraca czas potrzebny na dystrybucję. Dzięki temu będziemy z czasopismem znacznie szybciej u Państwa, w sposób niezawodny i niezależny od innych podmiotów zewnętrznych.

Portal

Portal Veloprofit to prawdziwa platforma i miejsce spotkań rynku rowerowego. W dobie kryzysu jaki przechodzą imprezy targowe na całym świecie, nasz portal świetnie wypełnia tworzącą się lukę, to u nas właściciele sklepów mogą; przeczytać wiele informacji ze świata rowerowej produkcji, poznać nowości wielu producentów oraz nawiązać kontakt i współpracę z nowymi kontrahentami. Serwis internetowy Veloprofit, to codzienna porcja informacji z Polski, Europy i reszty świata. Wykupując roczny dostęp pozostajesz w stałym kontakcie z nami oraz całym rynkiem rowerowym.