Reklamuj się w VELOPROFIT

Docieraj do przedsiębiorstw branży rowerowej w całej Polsce

Wysoką skuteczność treści prezentowanych w naszych mediach magazyn on-line, portal i mailing, gwarantuje wyselekcjonowana, wyspecjalizowana grupa docelowa. W naszej społeczności dominują właściciele sklepów rowerowych, kierownicy oraz serwisanci i sprzedawcy. Ponadto nasi czytelnicy to przedstawiciele przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych. Wśród naszych klientów są Kross S.A., Winora Group GmbH, Ecobike sp. z o.o., Unibike sp.j., Schwalbe, Ergotec, Kellys, Force Components, Bafang Electric, Bosch GmbH, Muc-off Bike Parts, Northtec, Majdler i wiele innych przedsiębiorstw branży rowerowej.

 

Oferta reklamy

Reklama w e-magazynie

Papierowe wydanie magazynu Veloprofit w roku 2020, zmienia formę z wersji drukowanej, na wersję elektroniczną dostępną dla naszych subskrybentów na portalu Veloprofit. E-magazyn to szczególne miejsce, gdzie znajdą Państwo sporo wywiadów, opinii i informacji biznesowych dotyczących branży rowerowej.    

Reklama na portalu

Portal Veloprofit to nowe podejście do zagadnienia mediów branżowych. Zmiana z wersji drukowanej na wersję elektroniczną pozwala na znacznie szybsze dotarcie do czytelnika i zwiększa dostępność dla czytelnika zamieszczanych treści. Teraz news jest prawdziwym newsem, docierającym tu i teraz.

Zaprezentuj swoją firmę

Pokaż swoją firmę Twoim stałym i nowym klientom. Przybliż swoją działalność i bądź blisko twojego partnera handlowego. Na łamach magazynu Veloprofit, możesz zaprezentować atuty twojej firmy i być blisko potencjalnego klienta dzięki publikacji na ten temat. Wykonamy dedykowane zdjęcia i w sposób fachowy zaprezentujemy twoje przedsiębiorstwo. Zapraszamy do kontaktu z redakcją w celu omówienia szczegółów współpracy. 

Mailing

Mailing to w świetne narzędzie do przekazywania informacji tu i teraz. Wysoką skuteczność mailingu Veloprofit zapewnia starannie wyselekcjonowana grupa odbiorców. Wysoki współczynnik otwarć sięgający nawet 78%, to wynik nieosiągany w przypadku niewyselekcjonowanych odbiorców maili.