7 powodów by korzystać z platformy READY.BIKE

7 powodów by korzystać z platformy READY.BIKE
26.05.2021

7 powodów by korzystać z platformy READY.BIKE

READY.BIKE to jedyna tego typu platforma w branży, o tak szerokim spectrum zastosowań, nie tylko w Polsce ale i na świecie. Jeśli jeszcze jej nie masz w sklepie, czy na produkcji, jeśli nie czerpiesz jeszcze z niej korzyści, wahasz się, to w malutkiej, króciutkiej pigułce przybliżamy jej najważniejsze cechy:

1. Trzy poziomy dostępu do platformy READY.BIKE
READY.BIKE to idealne narzędzie dla menedżerów, właścicieli serwisów oraz serwisantów. READY.BIKE to rozwiązanie działające w chmurze, dzięki temu z dowolnego miejsca możesz zarządzać jednym, kilkoma lub całą siecią serwisów i kontrolować pracę w serwisie.

2. Wydruk karty gwarancyjnej oraz zgłoszenia serwisowego
Jednym z ważnych elementów, który ma znaczenie przy obsłudze klienta to potwierdzenie przyjęcia roweru do serwisu. Dzięki platformie READY.BIKE można wydrukować pełną informację czyli potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia serwisowego. Sprzedając rower możesz zarejestrować go w systemie i wygenerować kartę gwarancyjną.

3. Automatyczne powiadomienia SMS oraz e-mail.
Na każdym etapie serwisowania system komunikuje się z klientem i powiadamia go o postępie naprawy za pomocą maila i SMS-a. System wyręcza serwisanta również w końcowym kontakcie z klientem zapraszając go po obiór roweru oraz zbierając opinie w Google.

4. Korespondencja wewnętrzna
W systemie READY.BIKE znajduje się również oddzielna korespondencja wewnętrzna dla serwisantów. Każdy mechanik ma możliwość zostawienia komentarza związanego z daną naprawą serwisową. Korespondencja wewnętrzna jest widoczna tylko w systemie READY.BIKE oraz nigdzie się nie drukuje.

5. Historia napraw
Każdy rower podczas naprawy jest zapisywany w bazie. Daje to możliwość odtwarzania historii napraw.

6. Marketing
Dzięki READY.BIKE szybko zbudujesz bazę klientów, a wbudowane w system narzędzia pozwolą Ci z łatwością wysyłać do nich informacje marketingowe i sprzedażowe.

7. Zwiększenie efektywności serwisu
Dzięki READY.BIKE lepiej zorganizujesz czas pracy serwisu, dzięki czemu zwiększysz jego efektywność i przyjmiesz więcej zleceń w tym samym czasie. Wykonasz więcej zleceń, zachowując dotychczasowe ramy czasowe pracy, ciesząc się większą wydajnością.

 

Sprawdź to!

 

Źródło: READY.BIKE