Bafang na BIKE EXPO 2024

Bafang na BIKE EXPO 2024
10.04.2024

Bafang na BIKE EXPO 2024

Informacja prasowa

 

Dwudniowe BIKE EXPO odbywające się w dniach 6-7 kwietnia na PGE Narodowym przyniosło wszystkim uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii, a do tego wszystko odbyło się w fantastycznej ciepłej pogodzie, która spowodowała rozkwit zieleni, silnie kojarzonej z aktywnością rowerową.

 

ueSc8j_iuPERuhEVMoGEEwtUKIQZ.jpg

 

Bafang, jako oficjalny Partner Technologiczny Bike Expo, wystawił zespół w składzie Maciej Strojek (na zdjęciu), Hubert Cieślak, Zbigniew Adamczyk i Ernest Kulpa, wraz z Bafang na imprezie zaprezentowało się ponad 100 wystawców, aby tam móc się tam zaprezentować.

 

Ze swojej szerokiej oferty Bafang na Bike Expo skoncentrował się głównie na zaprezentowaniu topowych silników M510/M410, M210, a także nowych kolorowych wyświetlaczach DP C080 i DP C010 z NAVI. Ponadto, przygotowano flotę testowych rowerów elektrycznych z systemami Bafang.

 

Na imprezach B2C, Bafang nie prezentuje się jako firma związana z systemami eBike, która jest obecna na polskim rynku i tu posiada fabrykę, a także cieszy się wieloma lojalnymi klientami oraz dobrą reputacją. Bafang powinien i musiał wziąć udział w tym Bike Expo wraz z innymi firmami, aby promować ekologiczne dojazdy do pracy i e-mobilność, w której Polska jest wciąż na początku rozwoju eBike i ma tutaj duży potencjał rozwojowy.

“Konsumenci często zadają nam pytanie: „Co to jest eBike? Co ta za firma Bafang? W jakich markach systemy Bafang są stosowane w prawie wszystkich markach rowerów elektrycznych wokół nas?” – relacjonuje marka.

 

9CSHRTDckUz5msUzTZ_SCTQzC-Nv.jpg

 

Wszystkie rowery elektryczne prezentowane na stoisku Bafang pochodziły od producentów, którzy wyznają tę samą filozofię, szerzą wiedzę o eBike, edukują konsumentów, zwiększają sprzedaż i promują obie marki, co uważa się za znaczącą i główną wartość uczestnictwa w Bike Expo.

 

8y6x0UMUxdPJdo9d_JlO474TKCvF.jpg

 

Szacuje się, że Bike Expo odwiedza 15.000 osób, z czego ponad 400 testuje rowery elektryczne na stoisku Bafang. Każdy konsument, który chciałby zakupić testowany rower elektryczny, zawsze kierowany jest do sprzedawcy w celu rozmowy i jego zakupu. Zapewnienie wystawcom możliwości sprzedaży rowerów na miejscu okazuje się być całkiem niezłym rozwiązaniem i podobno jeden z klientów sprzedał w sobotę 25 rowerów elektrycznych.

 

BIKE EXPO 2024 niewątpliwie odniosło sukces, a jego organizatorzy udostępnili dodatkowe piętro dla większej liczby wystawców, a strefa testowa została przeniesiona do wnętrza Stadionu Narodowego.

Oczekuje się, że edycja 2025 może być jeszcze lepsza i jeszcze więcej osób dołączy i będzie się nią cieszyć, z pewnością Bafang tam będzie.

 

Bafang