Bafang na EICMA 2021

Bafang na EICMA 2021
02.12.2021

Bafang na EICMA 2021

 

Niedawno Bafang brał udział w EICMA 2021, 78 Międzynarodowych targach pojazdów dwukołowych, które odbyły się w dniach 23-28 listopada w Mediolanie we Włoszech.

"Z pełną gamą produktów i najnowocześniejszą technologią w branży, pokazaliśmy umiejętności Bafang"

Targi, z ponad 100-letnią historią, EICMA przyciągnęła wiodące przedsiębiorstwa z całego świata, aby jak co roku wystawiły swoje najnowsze produkty. Targi w Mediolanie, które zostały zaplanowane na 2020 rok, zostały odwołane z powodu COVID-19. Dlatego tegoroczna edycja była kluczowa dla odradzającego się przemysłu rowerowego.

w-weYZoUVB8BngaXT9MciSAdqyQM.jpg

Wystawa zgromadziła ponad 820 firm z 36 krajów. Oprócz producentów motocykli prezentujących swoje najnowsze modele, producentów sprzętu i akcesoriów oraz oferty dla serwisów na Targach pojawili się także dostawcy. Chociaż wystawa w Mediolanie koncentruje się na motocyklach elektrycznych, skuterach i motocyklach, e-rowery zyskują coraz większe zainteresowanie na tej imprezie.

M200, H700, H600 i inne

Na targach Bafang zaprezentował produkty dedykowane do eMTB, eRoad i eCity oraz różnorodne systemy napędowe i wysokiej jakości rozwiązania zasilające. Media, inni wystawcy i fani licznie odwiedzili stoisko Bafang oraz intensywnie testowali systemy Bafanga. Do dyspozycji testujących przygotowaliśmy rowery oparte o systemy Bafang: De Rosa z M800, ALPEK EVOKE z M500, Leaderfox z M410 i kilka modeli z silnikiem Bafang z M200, H700, H600 i inne systemy napędowe, które w pełni pokazały różnorodność produktów Bafang i wysoką zdolność integracji technologii Bafang.

SCDUZWZntpDghGNGIlsFmsceQXIQ.jpg

Zgodnie z koncepcją bycia blisko klienta Bafang przyspiesza, aby poprawić globalną dostępność marki, aby stać się liderem wśród producentów systemów wspomagania rowerów elektrycznych.

 

O BAFANG: www.bafang-e.com

Bafang, to jeden z wiodących producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych systemów wspomagania rowerów elektrycznych, od 2003 roku Bafang opracowuje komponenty i kompletne systemy do pojazdów elektrycznych. Bafang jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (603489.SS).

Firma koncentruje się na wszystkich globalnych trendach e-mobilności: czy to jako transport indywidualny jako e-rower, e-hulajnoga czy w ramach publicznych systemów wypożyczania rowerów. Bafang zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie w dziewięciu lokalizacjach. Siedziba główna, centrum rozwoju i produkcji znajdują się w Suzhou, w pobliżu Szanghaju.

Bafang posiada Centra Sprzedaży i Serwisu w Holandii, USA, Niemczech, Japonii, Chinach oraz na Tajwanie. Nowo otwarta fabryka w Polsce skupia się na produkcji silników centralnych na rynki europejskie.

Strona internetowa: www.bafang-e.com

E-mail: info@bafang-e.com

Informacja prasowa Bafang