Bafang zainspirował odwiedzających na Bike Expo Event

Bafang zainspirował odwiedzających na Bike Expo Event
26.05.2021

Informacja prasowa

Bafang zainspirował odwiedzających na Bike Expo Event

Letnia pogoda przyciągnęła tłumy na Bike Expo - Rowerowy Wilanów w Warszawie.  Po tygodniach deszczowej pogody w całej Europie, na plenerowej imprezie Bike Expo zaświeciło słońce i impreza na warszawskim Wilanowie odbyła się w wiosennej aurze, w weekend 15-16 maja, tuż przy najbardziej ruchliwym szlaku rowerowym w Warszawie.

FU4kuxaQwcCeNAsMlqaB3AluXdwB.jpg

Na imprezie można było zapoznać się z systemami wspomagania rowerów elektrycznych Bafang, zarówno tymi stosowanymi w e-MTB, jak i e-city. Zdjęcia: Bafang

Rodzinnie i słonecznie

Impreza odbywała się w przyjaznej rodzinom atmosferze, której tematem przewodnim była promocja bezpieczeństwa na rowerze, zgromadziła około 500 osób odwiedzających każdego z dni. Zwiedzający, mogli zapoznać się z ofertą 30 wystawców, w tym z rowerami elektrycznymi, tradycyjnymi rowerami, akcesoriami i ofertą turystyczną. Dodatkowo kilka food trucków serwowano różnorodne smaczne potrawy uliczne z całego świata. Powstała również specjalna ścieżka rowerowa, na której dzieci i dorośli mogli przetestować rowery dla siebie.

Na stoisku Bafang zaprezentowano kilka polskich i europejskich marek rowerowych z różnymi systemami napędowymi Bafang: LeaderFox (e-MTB z silnikiem centralnym M500); Zasada (silnik piastowy przedni H600); oraz holenderską markę Amslod (z silnikami M400 i M420). Asortyment rowerów został uzupełniony o specjalne testowe rowery Bafang.

Uśmiechnięte twarze i entuzjastyczne rozmowy sprawiły, że był to fantastyczny weekend, a Bafang zbliżył i przywitał się wieloma fanami e-rowerów w Warszawie, przekonując ich do odkrywania radości z jazdy na rowerze. Świetna pogoda w połączeniu z niesamowitymi doświadczeniami testowymi na e-rowerach Bafang były główną atrakcją dla wielu odwiedzających Wilanów.