Cannondale wprowadza na rynek... "urodzony w górach i wyhodowany w mieście”

Cannondale wprowadza na rynek... "urodzony w górach i wyhodowany w mieście”
24.06.2022

Cannondale wprowadza na rynek... "urodzony w górach i wyhodowany w mieście”

 

Cannondale wprowadził na rynek zupełnie nowy model Moterra Neo EQ, pozycjonując rower jako gotowy zarówno do płynnych dojazdów do miasta, jak i przyjemnego odkrywania szlaków.

Moterra Neo EQ jest odpowiedzią na rosnący trend związany z rowerami przygodowymi; Cannondale opisuje go jako „urodzony w górach i wyhodowany w mieście”, co ma sens, gdy zobaczysz rower o 130 mm skoku z tyłu i 150 mm z przodu, ze sportowymi błotnikami, bagażnikiem i zintegrowanymi światłami, to wszystko w nim współgra. Dlatego też Moterra Neo EQ może z łatwością służyć jako rower gotowy e-MTB gotowy na szlak i szybki rower miejski.

W specyfikacji znajdziemy:

Widelec RockShox 35 Silver R

Komponenty układu napędowego Shimano XT / Deore 12-spd

4-tłokowe hamulce tarczowe

Cannondale DownLow Dropper, wewnętrzne prowadzenie linek, 31,6, 125 mm (S), 150 mm (M-XL)

Moterra Neo EQ to e-rower, który potrafi wszystko tam, gdzie nie ma powodu, by wybierać między praktycznością i zabawą, pracą i przygodą.

Z 85 Nm mocy pochodzącej z silnika Bosch Performance CX, w połączeniu z zasięgiem do 175 km dzięki akumulatorowi 750 Wh, udaj się w dowolne miejsce, niezależnie od tego, czy będzie to łatwo dostępne miasto, czy odległe górskie szlaki.

W konfiguracji „EQ” rower ma wszystko, czego potrzeba do przygód, ze zintegrowanym tylnym bagażnikiem umożliwiającym montaż sakw, z pełnymi błotnikami zapewniającymi suchość rowerzyście oraz jasnymi światłami, aby widzieć i być widocznym. W pełnym trybie miejskim dostępna jest podpórka, a do dobrej jazdy po szlakach niezbędna jest regulowana sztyca.

Źródło: Cannondale