Dwa razy większy tor testowy na Eurobike 2024

Dwa razy większy tor testowy na Eurobike 2024
12.04.2024

Dwa razy większy tor testowy na Eurobike 2024

 

Eurobike 2024 to szansa, aby nie tylko obejrzeć najnowsze rowery, ale także je poczuć, spróbować i faktycznie na nich jeździć. Podczas dni branżowych, ale też w weekend festiwalowy, strefa Demo na świeżym powietrzu będzie centrum aktywności podczas targów. Pojawia się już teraz możliwość dla wszystkich zainteresowanych jazdami testowymi, aby zarejestrować się z wyprzedzeniem, a na targach odebrać tylko opaskę uprawniającą do testów przez okazanie dowodu osobistego.

 

t9oHLKwIG_JMAsJThA5F7F9QXZve.png

 

Aby umożliwić większej liczbie gości korzystanie z jazd testowych, niemal podwojono długość toru testowego przygotowanego przez firmę BAFANG. Sama powierzchnia wystawiennicza również się powiększy i dzięki temu pozostało jeszcze kilka miejsc dla wystawców.

Jednak prezentacje produktów i wypełnione arkusze zamówień są solą targów, ale nie zastąpią one jazdy próbnej. Dlatego dedykowana strona oferuje i ułatwia możliwość wypróbowania wszelkiego rodzaju nowych rowerów na świeżym powietrzu i przeżycia prawdziwej frajdy z jazdy.

 

T2Zd_vAnZQs_e0JrDrqKfDdner-_.png

 

Tereny otwarte stają się torem testowym

TEST TRACK powered by BAFANG, będzie oferował wyjątkową możliwość przetestowania i porównania ogromnego wyboru rowerów, które nie są dostępne nigdzie indziej w takiej różnorodności. Oferta obejmuje zarówno sportowe rowery wyścigowe, rowery szutrowe i górskie, jak i rowery elektryczne, codzienne i cargo. Zainteresowani mogą wypróbować, który model i rozmiar najlepiej pasują oraz który rower wywoła największy uśmiech na ich twarzy.

 

Xq7_FNVHqds9XWK8XHUtTGcZtKtq.png

 

Jaka jest prawda o trendach?

Jazdy testowe podczas Eurobike są okazją do praktycznego potwierdzenia oczekiwań lub obalenia uprzedzeń. Tutaj można dać upust ciekawości… Jak właściwie jeździ rower poziomy lub większe cargo? Zawsze warto spojrzeć poza horyzont. Przy bezpośrednim porównaniu rzekomo bardzo podobnych rowerów szybko staje się jasne, jak małe lub duże są w rzeczywistości różnice.

 

ZAPISZ SIĘ NA TESTY TUTAJ