E- Cargo SHIMANO STEPS - nowy system już jest!

E- Cargo SHIMANO STEPS - nowy system już jest!
29.04.2021

E- Cargo SHIMANO STEPS - nowy system już jest!

Najnowszy system wspomagania rowerów elektrycznych SHIMANO STEPS jest teraz gotowy i pojawi się wkrótce w na ulicach.

Stworzony dla energii elektrycznej

Nowy, dedykowany system do rowerów cargo jest specjalnie zaprojektowany do zasilania większych obciążeń. Silniki SHIMANO STEPS DU-EP800-CRG i DU-E6100-CRG, będące sercem systemu, mają odpowiednie oprogramowanie sprzętowe przeznaczone dla większych ładunków oraz inne innowacyjne funkcje, które umożliwiają wykonanie ciężkich zadań.

Wszystkie komponenty działają synchronicznie, dla zapewnienia bezproblemowej i większej wydajności. Producent zapewnia, „Możesz polegać na solidnych, wysokiej jakości częściach - a także renomowanej technologii i inżynierii Shimano - aby Twoje intensywne życie przebiegało płynnie. I uśmiechaj się!”

hIdFlEguK1kh_G7_VAoeO9E_cZTe.jpg

Shimano dołącza do rodziny silników przeznaczonych do transportu

Łatwy transport, łatwe życie

Wszyscy wiemy, że przewożenie dzieci, psów i innych ładunków po mieście może być uciążliwe. Dlatego, idąc za rynkiem w Shimano opracowano system wspomagania przeznaczony do e-rowerów Cargo, który niejako wymusił szybko rosnący rynek e-rowerów Cargo. Tak jak inne tego typu konstrukcje, pozwalają skupić się na czystej radości z jazdy po mieście z dziećmi, psami i innymi cennymi ładunkami.

 

System SHIMANO STEPS E-Cargo może transportować ciężkie ładunki do 250 kg - i jednocześnie pedałować bez większego wysiłku. Zapewnia bezpieczne, kontrolowane przyśpieszenie, swobodną jazdę pod górę lub nawet wtedy, gdy po prostu pchasz rower towarowy po ulicy i potrzebujesz pomocnej dłoni. Właściwie zawsze wtedy, gdy potrzebujesz trochę prądu.

Podobnie jak wszystkie miejskie silniki Shimano Steps, DU-EP800-CRG i DU-E6100-CRG są wyposażone w tryby Eco, Normal i High, które można konfigurować za pomocą aplikacji Shimano E-Tube - nawet gdy jesteś w trasie. Oba systemy oferują w pełni automatyczną zmianę biegów, która pozwala skupić się na jeździe w ruchu ulicznym, a nie na przełożeniach.

3eK5wBum3ikmSZUPo82h26dxHD44.jpg

Transport bez samochodu w mieście będzie łatwiejszy i przyjemniejszy!

System Shimano STEPS E-Cargo odmieni dojazdy do szkół i przedszkoli, zakupy, codzienne dostawy,

a do tego zapewnia szczęście i zdrowie!

Już wkrótce poznamy więcej szczegółów technicznych i przybliżymy je Państwu.

Źródło: Shimano Japan