Ecobike wśród diamentów Forbes

Ecobike wśród diamentów Forbes
22.04.2024

Ecobike wśród diamentów Forbes

 

Już po raz szesnasty, w porozumieniu z redakcją „Forbes”, Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2024.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

 

W roku 2024 na liście znalazła się Ecobike. Ecobike jest jednym z pierwszych i największych producentów rowerów elektrycznych w Polsce. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, produkuje rowery zarówno pod własną marką Ecobike, jak i pod indywidualne potrzeby odbiorców. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży w całej Europie. Zdobyła zaufanie tysięcy klientów w Polsce i na świecie.

 

-X0lmYND9xH8wW-HsflDDr1QTDDw.png

 

Na oficjalnym profilu firmy Ecobike na Facebook, czytamy

„Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w rozwoju firmy i marki Ecobike. Dla nas to wielki zaszczyt,

ale i odpowiedzialność znaleźć się w wąskim gronie 0,3% najprężniej rozwijających się firm w Polsce,

docenionych przez Forbes w tym prestiżowym rankingu.”

 

Oby częściej i oby więcej takich wyróżnień dla firm z branży rowerowej.