Eurobike lśni nowym blaskiem

Eurobike lśni nowym blaskiem
08.11.2023

Eurobike lśni nowym blaskiem

 

Wiodące światowe targi i platforma współpracy dla świata rowerów, sportu i mobilności przyszłości w nowym kluczowym wydaniu. Niedawno wprowadzony motyw przewodni wywodzący się z dążenia Eurobike do pokazania wszystkich segmentów i pełnej gamy mobilności rowerowej i miejskiej.

 

Nowy Keyvisual EUROBIKE 2024

W dniach 3–7 lipca 2024 roku Messe Frankfurt po raz kolejny stanie się główną areną dla obowiązujących trendów, platformą know-how i forum sieciowym na rzecz nowej mobilności, a rower pozostanie jego najsilniejszą siłą napędową. Agencja Baschnegger Ammann Partner opracowała i niedawno ukończyła centralny Key Visual dla Eurobike.

 

Istota nowej oprawy wizualnej opiera się na prostej i podstawowej zasadzie roweru i jego współczesnych „krewnych” –wszelkich pojazdów kołowych. Podejście wizualne sprowadza koło (rowerowe) do jego okrągłego kształtu. Połączenie różnych okrągłych segmentów i przypominającej sygnał palety kolorów interpretuje dążenie Eurobike do objęcia wszystkich segmentów świata roweru i przyszłej mobilności.

 

„Nowy oprawa wizualna Eurobike jest inspirująco kolorowa, rzucająca się w oczy i przyjemnie wesoła. Opiera się na charakterystycznych dla Eurobike kolorach magenta i żółtym, a dodając nowy kolor cyjan, zapewnia przestrzeń dla wizji i głównych tematów całej branży oraz Eurobike jako własnej marki. Elastycznie dopasowujący się motyw można stosować we wszystkich formatach i wyświetlać we wszystkich kanałach.”

 

„Naszym celem było opracowanie nowego kluczowego logo/obrazu Eurobike, który byłby zarówno wizjonerski, jak i spójny i wywodził się z jego DNA” – tak Andreas Kleinekathöfer, dyrektor kreatywny i partner w Baschnegger Ammann Partner wyjaśnia twórcze aspiracje. Kierownik projektu Eurobike, Dirk Heidrich, dodaje: „Nowa wizualizacja naszej marki odzwierciedla wszystkie segmenty naszej branży i ich dalszy rozwój. Przekazuje intencję platformy Eurobike, aby stworzyć efektywną przestrzeń dla wszystkich kluczowych graczy, aby sprostać wymaganiom środowiskowym, gospodarczym i wyzwaniom społecznym związanym z mobilnością.”

 

Źródło: Eurobike