Eurobike oferuje nowe pakiety dla wystawców B2B

Eurobike oferuje nowe pakiety dla wystawców B2B
20.09.2022

Eurobike oferuje nowe pakiety dla wystawców B2B

 

Frankfurt – Po udanej premierze Eurobike we Frankfurcie w lipcu tego roku, organizatorzy z fairnamic starają się udoskonalić imprezę w przyszłym roku, która ma się odbyć w dniach 21-25.06.2022 roku. Na przyszłorocznych targach Eurobike po raz pierwszy organizator zaoferuje możliwość rezerwacji stoisk tylko na pierwsze trzy dni targów (21-23 czerwca). Firmy z celami stricte B2B, będą teraz mogły wziąć udział w imprezie w nowej Strefie Dostawców w hali 9.

 

Nowy Eurobike we Frankfurcie był ogromnym międzynarodowym sukcesem w branży rowerowej i mikromobilności, a także dla samych organizatorów targów. Po intensywnej analizie opinii wystawców edycja 2023 zostanie odpowiednio zmodyfikowana. „Mamy doskonały punkt wyjścia na 31-sze targi Eurobike. Na lipcowej edycji wszystkim uczestnikom i organizatorom udało się zdobyć cenne doświadczenie i razem możemy dokonać odpowiednich zmian, aby stale rozwijać te wiodące targi”, uważa Stefan Reisinger, dyrektor zarządzający w fairnamic.

 

Sugestia, aby targi miały ofertę skierowaną tylko na 3 branżowe dni,

była efektem przeprowadzonej ankiety wśród wystawców edycji z 2022.

 

Firmy, które zdecydują się wystawić w Strefie Dostawców i zdecydują się na krótszy pobyt na targach, trwający trzy dni zamiast pięciu. Od środy 21 czerwca do piątku 23 czerwca 2023, będą miały komfortowe warunki do dialogu B2B i będą mogły skorzystać z międzynarodowych kontaktów z całej branży produkcyjnej oraz osobami związanymi z zarządzaniem produktami. Hala 9 ma cztery kondygnacje i bezpośrednie wejście przez tzw. galerię. Uczestnictwo w Strefie Dostawców jest otwarte dla wszystkich firm i kategorii produktowych.

Dotychczasowe opcje uczestnictwa w Eurobike – hala (5 dni), teren zewnętrzny/Strefa demonstracyjna (5 dni) lub dni festiwalowe Eurobike (2 dni w strefie plenerowej) – pozostaną niezmienione w 2023 roku i zostaną uzupełnione o nowy Obszar Dostawcy.

 

31 Eurobike będzie otwarty od środy 21 czerwca do niedzieli 25 czerwca 2023 w godzinach 9:00-18:00. Dni otwarte: sobota i niedziela.