IAA Mobility 2025 zaprasza wystawców z hasłem „It's All About Mobility”

IAA Mobility 2025 zaprasza wystawców z hasłem „It's All About Mobility”
23.05.2024

IAA Mobility 2025 zaprasza wystawców z hasłem „It's All About Mobility”

 

Rejestracja wystawców na Międzynarodową Wystawę Samochodową (IAA lub IAA Mobility), która od czasu przeniesienia z Frankfurtu do Monachium przekształciła się z targów wyłącznie motoryzacyjnych w targi mobilności, rozpocznie się w lipcu 2024 r. Trzecia edycja targów IAA Mobility, które odbywają się co dwa lata w bawarskiej metropolii, rozpocznie się w dniach 9–14 września 2025 r.

 

Międzynarodowi wystawcy, goście branżowi i konsumenci mogą spodziewać się sześciodniowego festiwalu mobilności. Według własnych oświadczeń, trzecie targi IAA Mobility 2025 w Monachium rozpoczynają „nową erę i podkreślają swoją pozycję jako globalnej platformy na rzecz mobilności, zrównoważonego rozwoju i innowacji technologicznych” dzięki nowemu hasłu „It’s All About Mobility”.

Zmiana z klasycznych targów motoryzacyjnych w kompleksową platformę mobilności, która przyciąga jako wystawców także dostawców rowerów i rowerów elektrycznych, znajduje odzwierciedlenie w różnorodności tematów. Według organizatora obejmuje to „od innowacyjnych technologii pojazdów i rozwiązań infrastrukturalnych po rozwój oprogramowania i nowe trendy w zakresie mobilności”. Nowe twierdzenie ilustruje szerszy zakres wydarzenia, które uwzględniło mobilność we wszystkich jej aspektach od czasu jej transformacji w 2021 r.

»Po wyjątkowym sukcesie targów IAA Mobility 2023 kontynuujemy naszą drogę jako wiodąca globalna platforma mobilności, zrównoważonego rozwoju i technologii. Pod hasłem „It's All About Mobility” we wrześniu 2025 roku Monachium ponownie stanie się światową wystawą innowacji związanych z mobilnością. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym pionierskim wydarzeniu i wspólnego kształtowania przyszłości mobilności” – zachęca Hildegard Müller jako prezes Stowarzyszenia Przemysłu Motoryzacyjnego (VDA). VDA wspólnie z Messe München organizuje to spotkanie poświęcone mobilności.

„IAA Mobility sprawdziło się w latach 2021 i 2023 jako nowy i wyjątkowy format z dwoma miejscami w centrum wystawowym w Monachium i w centrum miasta” – dodają dwaj dyrektorzy wystawy Stefan Rummel i dr. Reinharda Pfeiffera: „Powtarzający się sukces przed międzynarodową publicznością ekspertów potwierdza znaczenie Monachium jako wiodącej lokalizacji, jeśli chodzi o mobilność. Jesteśmy dumni, że możemy być gospodarzami tego ekscytującego wydarzenia, podczas którego możesz doświadczyć i pomóc kształtować przyszłość mobilności. Targi w Monachium, stolica Bawarii i Wolne Państwo Bawaria tworzą wspólnie doświadczony zespół, który skutecznie realizuje tak dynamiczne i międzynarodowe duże wydarzenia. Dlatego nie możemy się doczekać targów IAA 2025!”

Zainteresowane firmy mogą zarejestrować się na IAA Mobility 2025 i zaplanować swój udział od lipca 2024 roku. Dalsze informacje na temat wydarzenia i możliwości uczestnictwa zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach. Odpowiedzi na pytania w tym zakresie będą udzielane za pośrednictwem poczty elektronicznej mobile@iaa.de.

Więcej o samych targach na www.iaa-mobility.com.