Nowa generacja wyświetlaczy firmy Bafang - przejrzyste, solidne i łatwe w użyciu

Nowa generacja wyświetlaczy firmy Bafang - przejrzyste, solidne i łatwe w użyciu
21.06.2023

Nowa generacja wyświetlaczy firmy Bafang - przejrzyste, solidne i łatwe w użyciu

 

Dzisiaj otwarto kolejne targi Eurobike we Frankfurcie, a to idealny moment dla firmy Bafang do zaprezentowania nowej generacji wyświetlaczy. Dwa modele HMI DP C010 i DP E165 wyposażone są w atrakcyjne, nowoczesne i przyjazne dla użytkownika wyświetlacze. Bafang Electric (Suzhou) Co., Ltd., jako jeden z wiodących producentów komponentów do rowerów elektrycznych z siedzibą w Suzhou, po raz kolejny był w stanie wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje w tego typu produktach.

 

xsA4qnY3NYxfLQa6S4tyOmp484Ui.jpg

 

Wyświetlacz DP C010 – Czysta optyka, nawet w deszczu dzięki powłoce hydrofobowej. Zdjęcia: Bafang Electric

 

 

DP C010

Nowy, innowacyjny wyświetlacz DP C010 firmy Bafang błyszczy (w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu) uderzająco dużym, hydrofobowym (wodoodpornym) wyświetlaczem (4,0-calowy TFT). Do wyświetlania różnych parametrów jazdy rowerem elektrycznym, użytkownik może wybrać pomiędzy 6 różnymi trybami wyświetlania i wstępnie zaprogramowanymi językami (niemiecki, angielski, francuski, włoski, holenderski i czeski). Wielość solidnych mocowań utrzymuje wyświetlacz w stabilnej pozycji na kierownicy o średnicy do 3,5 cm. Wysoka jasność i pełna laminacja, która ułatwia odczyt danych z jazdy w każdych warunkach dziennych. Ponadto wyświetlacz przełącza się automatycznie (sterowanie w luksach) między widokiem dziennym i nocnym.

 

DP E165

Kolejny innowacyjny wyświetlacz Bafang to DP E165, który został specjalnie opracowany do bezproblemowej integracji do obsadzenia pozycjonowania w górnej rurze ramy rowerowej. Pomimo smukłej, eleganckiej konstrukcji, interfejs HMI jest bardzo wytrzymały. Ma ukryte prowadzenie kabli i obsługuje aktualizacje OTA przez Bluetooth. Jest intuicyjny (łatwy) w obsłudze i pozwala na szybkie uzyskiwanie potrzebnych danych z jazdy nawet podczas jazdy.

 

zh4qelIZKt0Wq5eauNzJoXHghtbT.png

DP E165 – Innowacyjny wyświetlacz górnej rury, klasa sama w sobie

 

 

 

Szeroki zakres zastosowań i krótkie terminy realizacji

Nowe interfejsy HMI firmy Bafang charakteryzują się ponadczasowym designem, dzięki czemu zapewniają projektantom rowerów szeroki zakres zastosowań dla opracowywanych koncepcji rowerów elektrycznych. Oba systemy są już w produkcji seryjnej (od marca 2023 roku) i można je zamówić jako próbki lub jako regularne zamówienie (czas dostawy maks. 60 dni). Możesz sprawdzić te interfejsy HMI firmy Bafang na targach Eurobike we Frankfurcie w hali 8 na stoisku J18 do niedzieli 25.06.2023.

 

Źródło: Bafang Electric (Suzhou) Co., Ltd.