Nowa inwestycja w Polsce. Ecobike stawia nowe obiekty

Nowa inwestycja w Polsce. Ecobike stawia nowe obiekty
26.05.2021

Nowa inwestycja w Polsce. Ecobike stawia nowe obiekty

Nie tak dawno informowaliśmy na łamach Veloprofit, o zakotwiczeniu Ecobike w Polsce. Czas jednak szybki leci i w nowej siedzibie mającej w sumie 3500 m2, po około 1,5 roku Ecobike przestał się mieścić. W naszej ostatniej rozmowie właściciel Ecobike, Grzegorz Szczygieł wykazał się nie lada wizjonerstwem, ponieważ tuż po otwarciu nowych obiektów przewidywał konieczność rozbudowy, co nastąpiło szybciej niż ktokolwiek przypuszczał, bo niecałe 1,5 roku po uruchomieniu produkcji w ówcześnie nowej lokalizacji. (Rozmowa z 2019: https://veloprofit.com/wpis/ecobike-zakotwiczyl-w-polsce-na-dobre )

Zwiększenie produkcji

W dotychczasowych obiektach pozostaną biura i rozszerzona zostanie produkcja, a nowa część będzie przeznaczona na magazyny. W nowobudowanej części zaplanowano powierzchnię 3000m2 jako magazyn wysokiego składowania, który w razie potrzeby pozwoli zmagazynować 30 tysięcy rowerów, jednak jego głównym przeznaczeniem będzie magazyn części. Zwiększone stany magazynowe pozwolą w przyszłości bezpieczniej planować produkcję oraz skrócić czas od zamówienia do dostawy. Nowoczesny magazyn pozwoli na zwiększenie mocy produkcyjnych do 40 tys. sztuk rowerów elektrycznych.

aqy4YEOaum-FsKJW1qqcLwPuiAxy.jpg

Nowy obiekt miał być planowo oddany 01.09.2021 ale już dzisiaj wiadomo, że nastąpi to najprawdopodobniej o miesiąc wcześniej.

It9v6PHFQPEcdWDZ9kR4F9U4UpfD.jpg

O firmie

Ecobike to polski producent rowerów elektrycznych założony przed 13-tu laty. Dynamicznie rozwijający się na wielu rynkach, którego eksport stanowi coraz większy wolumen produkcji. Obecnie Ecobike eksportuje do 15 krajów Europy. Na polskim rynku systematycznie wzmacnia swoją pozycję. Ecobike jest jednym z pierwszych producentów rowerów elektrycznych w Polsce. Oferuje bogaty wybór rowerów własnej marki oraz zestawów napędowych i akcesoriów. Dowodem profesjonalizmu jest zdobyte zaufanie odbiorców zarówno w kraju, jak i w Europie.

Źródło: Ecobike/Veloprofit