Polska firma w ścisłym finale konkursu podczas Eurobike 2022

Polska firma w ścisłym finale konkursu podczas Eurobike 2022
13.07.2022

Polska firma w ścisłym finale konkursu podczas Eurobike 2022

 

Polski projekt związany z rozwiązaniami IT dedykowanymi do branży rowerowej, został dostrzeżony przez międzynarodowe jury na Eurobike w konkursie The Innovators Prize Pitch. BIN, bo o nim mowa znalazł się w ścisłym finale wraz z projektem Schwalbe – recykling oraz Work hard & Improve, Flash Bike.

Z taką sytuacją, że polskie projekty są zauważane przez branżę rowerową mamy do czynienia dosyć rzadko. Ostatnio miało to miejsce bodaj w 2018 roku, gdy główna nagroda podczas Eurobike Award została przyznana marce Rondo za ich wizjonerskie, autorskie rowery gravelowe.

_sQ8HNKB-1Gup7lPHYeNYy3oKJbP.png

BIN to światowe rozwiązanie dla przemysłu rowerowego

 

Tym razem do ścisłego finału, gdzie pozostało trzech graczy, został wybrany projekt BIN, czyli rowerowy VIN. Podobnie jak w przypadku marki Rondo, tutaj również mamy do czynienia ze sporą innowacyjnością.

Jak dokładnie działa system BIN, będzie można zobaczyć na samym stoisku BIN, gdzie będzie zasymulowany proces produkcyjny rowerów z zastosowaniem rozwiązań BIN. Oczywiście nie omieszkamy odwiedzić stoiska BIN’u i zaprezentować Państwu szczegółów rozwiązań proponowanych przez polski start up.

Werdykt oraz wręczenie nagród Innovators Prize Pitch odbędzie się w czwartek 14.07.22 na terenie Eurobike podczas Future Mobility Forum w hali 8 o godzinie 17:00.

Veloprofit