Powalcz o nagrodę Eurobike Award, zgłoszenia zostały otwarte

Powalcz o nagrodę Eurobike Award, zgłoszenia zostały otwarte
14.05.2021

Powalcz o nagrodę Eurobike Award, zgłoszenia zostały otwarte

Firmy, projektanci i deweloperzy z międzynarodowej branży rowerowej i mobilności mają czas do 8 lipca na zarejestrowanie swoich nowych produktów na 16 edycję Eurobike Award 2021. Zwycięskie produkty zostaną zaprezentowane na tegorocznej imprezie zaplanowanej w dniach 1-4 września.

 

Eurobike przygotowuje się do targów stacjonarnych

Światowe wąskie gardła logistyczne i szeroko dyskutowane rekordowe wyniki sprzedaży w branży rowerowej dały wyraźny sygnał: branża rowerowa kwitnie - czy to w kategorii rowerów szutrowych, rowerów elektrycznych, części czy akcesoriów. Ale jakie innowacje produktowe zostały ostatnio opracowane? Nagrody Eurobike oferują platformę do ich prezentowania.

 

Nagrody Gold, Green i Start-Up

Nagrody Eurobike Award przyznawane są nowym produktom w dziewięciu kategoriach, w tym zrównoważony rozwój, mobilność i cyfryzacja. Podobnie jak w poprzednich latach, nagrody zostaną przyznane w oddzielnych kategoriach Gold, Green i Start-Up. Start-upy założone niespełna trzy lata temu oraz projekty studenckie otrzymują wsparcie na nagrodę Eurobike Award w postaci obniżonych opłat wpisowych.

Innowacje są nagradzane w ramach dwuetapowego procesu przez panel złożony z niezależnych ekspertów z branży. „Jak zwykle, zgłoszenia do 16. edycji Eurobike Awards zostaną przeanalizowane przez kompetentny zespół sędziów ekspertów” - wyjaśnia dyrektor pokazu Dirk Heidrich. „Przy wyborze członków panelu będziemy brać pod uwagę aktualną sytuację związaną z pandemią. W rezultacie członkowie międzynarodowego panelu będą głównie zaangażowani w fazę cyfrowej preselekcji. Podczas spotkania panelowego na żywo na miejscu w Friedrichshafen w tym roku będziemy w większym stopniu polegać na fachowej wiedzy ekspertów z krajów niemieckojęzycznych”.

 

Otwarte uczestnictwo

Udział w konkursie jest otwarty zarówno dla wystawców, jak i osób niebędących wystawcami. Ostateczna data rejestracji to 8 lipca. Firmy mogą teraz zarejestrować się w konkursie Eurobike Award na stronie www.eurobike-award.com, a na zgłoszenia otrzymane do 13 czerwca przysługuje zniżka za wczesną rezerwację.

Zgodnie z tradycją, zwycięzców poznamy pierwszego wieczoru targów Eurobike. Zdobywcy nagród skorzystają z najlepszej ekspozycji w samym sercu targów na żywo, na której zaprezentowane będą zwycięskie produkty. W 2021 roku 29- te targi Eurobike skierowane będą do gości branżowych w środę 1 i czwartek 2 września, a następnie targi otworzą swoje podwoje dla szerokiej publiczności w dniach 3 i 4 września.

Źródło: Eurobike