Superior Bikes Polska i Rock Machine Polska na JoyRide Festiwal 2023 - premiera najnowszego modelu Rock Machine!

Superior Bikes Polska i Rock Machine Polska na JoyRide Festiwal 2023 - premiera najnowszego modelu Rock Machine!
24.05.2023

Superior Bikes Polska i Rock Machine Polska na JoyRide Festiwal 2023 - premiera najnowszego modelu Rock Machine!


Nie może zabraknąć nas na takim wydarzeniu! Będziemy mieć dla was rowery do pokazania i naturalnie do przetestowania.  Zapraszamy w dniach 26-28.05 na JoyRide Festiwal odbywający się w Kluszkowcach. 

Mamy dla was dużą niespodziankę, którą chcemy się pochwalić - najnowszy model Rock Machine, który będziecie mogli zobaczyć na własne oczy, to światowa premiera!

Uchylimy rąbka tajemnicy - rzućcie okiem na małą "zajawkę" tego modelu. Nawet w takiej formie robi wrażenie!

 

gouFOmj8KjXwiK6p5OdrAhki3rdU.png

 

***

Małopolska Joy Ride Festiwal to coś więcej niż kolejny festiwal, na którym odbywają się targi rowerowe i zawody sportowe. W tym sezonie 26-28 maja w Kluszkowcach odbędzie się impreza, która jest prawdziwym świętem wszystkich rowerzystów. Dzięki zaangażowaniu partnerów, wystawców oraz osób tworzących festiwalowy klimat, wydarzenie organizowane pod górą Wdżar działa jak magnes na całe polskie środowisko rowerowe! 

Festiwal rowerowy organizowany w Kluszkowcach to miejsce idealne dla profesjonalistów i amatorów, dzieci i dorosłych, kobiet i mężczyzn. W Kluszkowcach spotykamy się ze stałymi bywalcami oraz największymi gwiazdami sportu, ale naszą imprezę organizujemy głównie z myślą o początkujących amatorach dwóch kółek, których chcemy wciągnąć do naszego niezwykłego świata. Już teraz możemy potwierdzić, że w alejce dla wystawców stanie prawie 60 namiotów z rowerami i nowoczesnym sprzętem. Miasteczko, którego sercem są olbrzymie targi rowerowe zajmie w tym roku rekordową powierzchnię ponad 1100 metrów kwadratowych! Zawodnicy będą rywalizować w dziesięciu widowiskowych konkurencjach, a nowi członkowie festiwalowej społeczności będą mogli zupełnie za darmo  wziąć udział w szkoleniach, wycieczkach i konkursach i targach! 

 

EXPO - Największe Testy Rowerów i sprzętu w realnych warunkach!

Jak będzie wyglądać strefa Expo na Małopolska Joy Ride Festiwalu? Prawie 60 namiotów z rowerami testowymi, najwyższej klasy sprzętem, odzieżą, ochraniaczami. Do tego całe mnóstwo konkursów i atrakcji zapewnionych przez wystawców, niepowtarzalne promocje i to co najważniejsze – możliwość testowania najbardziej kozackich maszyn w realnych warunkach. Tak ogromnej strefy EXPO jeszcze w Polsce nie widzieliście!

 

 

Źródło: Superior & Rock Machine