Targi w Taipei ponownie przełożone, targi online w marcu

Targi w Taipei  ponownie przełożone, targi online w marcu
08.02.2021

Targi w Taipei ponownie przełożone, targi online w marcu

TAIPEI, Tajwan - panika COVID-19 ponownie wywraca harmonogram targów Taipei Cycle do góry nogami. Dziś rano organizator targów TAITRA (Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego) ogłosił, że targi stacjonarne zaplanowane na początek marca zostały ponownie przełożone. Data kolejnych targów stacjonarnych zostanie ogłoszona wkrótce. Natomiast Taipei Cycle Online 2021 odbędą się zgodnie z planem między 3 a 31 marca 2021 r.

Taipei Cycle miały być pierwszymi targami „hybrydowymi” w branży w tym roku. Połączenie targów stacjonarnych w centrum wystawienniczym TaiNEX Hall 1 w stolicy Tajwanu, z równolegle odbywającymi się wirtualnymi targami, to miała być prawdziwa innowacja w branży. W ubiegłym roku ta doroczna impreza była pierwszą w branży, która musiała zostać przełożona z powodu epidemii paniki COVID-19. Początkowo targi zostały przełożone na maj 2020 r., ale szybko okazało się, że było to zbyt wcześnie, ponieważ strach związany z COVID-19 zdominował decyzje wystawców.

Cyfrowa transformacja targów Taipei Cycle

Internetowa edycja Taipei Cycle 2021 będzie możliwa dzięki cyfrowej transformacji targów, która rozpoczęła się w zeszłym roku od stworzenia platformy usług internetowych i strategii promowania biznesu między wystawcami a międzynarodowymi kontrahentami.

Będzie zawierał wirtualne stoiska, spotkania online, wycieczki online, a także raporty demograficzne odwiedzających, jednocześnie prowadzone będą wydarzenia równoległe, takie jak konferencje prasowe online, spotkania handlowe, fora i premiery wideo. Ponad 242 stoiska online będą eksponowane podczas imprezy w Internecie, swoje stosika przygotowały między innymi takie marki jak SRAM, Shimano, Merida i Giant. Targi online rozpoczną się 3 marca.

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko po zalogowaniu

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, załóż konto i dołącz do aktywnych czytelników VELOPROFIT.