Akcesoria Blackburn będą dostępne w Walmart

Akcesoria Blackburn będą dostępne w Walmart
02.03.2021

Akcesoria Blackburn będą dostępne w Walmart

SCOTTS VALLEY, Kalifornia (BRAIN) - Producent akcesoriów Blackburn Design ogłosił w czwartek partnerstwo z Walmart w celu oferowania produktów z 10 kategorii, w tym pomp, świateł, zamków i narzędzi.
Blackburn powiedział w komunikacie prasowym, że dostarcza produkty do sieci sklepów typu big-box, aby „zaspokoić popyt na wysokiej jakości akcesoria, dostarczając produkt szerszej grupie rowerzystów w USA”.
Oprócz sprzedaży we wszystkich sklepach Walmart, akcesoria Blackburn będą dostępne online na Walmart.com.
„Ponieważ miliony ludzi wkraczają do przestrzeni rowerowej za pośrednictwem produktów kupowanych każdego roku od Walmart, rosnący segment tych klientów chce czerpać korzyści z jazdy na rowerze i jeździć dalej” - czytamy w komunikacie prasowym. doświadczenie tych klientów wpłynie na ich entuzjazm do jazdy na rowerze i stworzy okazję do rozwoju sportu we wszystkich kanałach i segmentach. To posunięcie stworzy większe i bardziej zróżnicowane pokolenie rowerzystów oraz zwiększy popyt na markę Blackburn ”.

Walmart jest własnością rodziny Walton, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem kolarstwem. Fundacja rodziny wspiera rozwój ścieżek rowerowych, obiektów i wydarzeń w swojej bazie domowej w Bentonville w stanie Arkansas, która stała się głównym celem wycieczek rowerowych. Walmart zaprezentował również wysokiej klasy markę rowerów Viathon prawie dwa lata temu.

RZC Investments, założona przez Toma i Steuarta Waltonów, wnuków założyciela Walmart, Sama Waltona, trafiła do wiadomości w 2017 roku, kupując 95% udziałów brytyjskiej marki odzieżowej Rapha. RZC zainwestował również w Allied Cycle Works, producenta wysokiej klasy rowerów z Little Rock w Arkansas.

Vista Outdoor jest również właścicielem firmy Bell Sports, której produkty są również dostępne w Walmart. Blackburn projektuje i sprzedaje akcesoria od 1975 roku.

Źródło: B.R.