Certyfikacja systemów wspomagania w Chinach

Certyfikacja systemów wspomagania w Chinach
24.02.2021

Certyfikacja systemów wspomagania w Chinach

Bafang jako pierwszy w Chinach otrzymał certyfikat UL 2849 dla swoich silników centralnych.

Bafang electric szkolenieCertyfikat UL zwiększa możliwości rozwoju Bafang Electric

Ceremonia wręczenia certyfikatu odbyła się zarówno online, jak i offline. Pan Qinghua Wang, prezes i dyrektor generalny firmy Bafang, pan Xiukun Yu, wiceprezes UL(jednostka certyfikująca), oraz pracownicy wyższego szczebla z obu stron byli obecni podczas ceremonii, jednocześnie stając się świadkami tego znaczącego dla firmy momentu.

W ostatnich latach przemysł związany z rowerami elektrycznymi przeżywa boom. Jako pierwszy w Chinach, producent systemów wspomagania zdecydował się aby przejść test UL 2849 i uzyskać certyfikat, Bafang otrzymał zielone światło na wejście na rynek północnoamerykański i nie tylko. Certyfikacja UL, koncentruje się na zapewnieniu odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa w szerokiej gamie produktów, potwierdza ich jakość produktu, podnosi zaufanie do marki i pomaga zdobyć zaufanie konsumentów.

u-rg7oR7oYL2P5FwkIOUTNk8ruLk.jpg

Spotkanie przedstawicieli jednostki certyfikującej z zarządem Bafang Electric

Certyfikat UL 2849 dla rowerów elektrycznych przyczynia się do ogólnego rozwoju światowego przemysłu rowerów elektrycznych. Podczas ceremonii pan Qinghua Wang wygłosił przemówienie: „Cieszymy się, że jesteśmy pierwszą firmą w Chinach, która otrzymała certyfikat UL 2849 dla silnika centralnego. Celem firmy Bafang jest wytwarzanie innowacyjnych, wysoko jakościowych produktów dla naszych klientów i zapewnianie im komfortowej jazdy. Sprostamy każdemu wyzwaniu, będziemy dążyć do tworzenia nowych i innowacyjnych produktów oraz wyznaczać nowe standardy dla branży” – zakomunikował pan Qinghua Wang.

Źródło: Bafang Electric