Części Shimano i carbonowe ramy celem włamania

Części Shimano i carbonowe ramy celem włamania
11.05.2021

Części Shimano i carbonowe ramy celem włamania

Spora partia produktów została niedawno skradziona podczas włamania do jednego z magazynów fabryki rowerów Sensa w Holandii. Najwyraźniej złodzieje szczególnie celowali w komponenty do rowerów elektrycznych Shimano, skradziono również serię ram carbonowych do rowerów górskich.

 

p_h3i3-f-otoDBmJ-bfXq0oQVip4.jpg

Do rabunku użyto ciężarówki Mercedes-Benz Atego. - Zdjęcie Sensa

 

Policja wciąż prowadzi dochodzenie w sprawie włamania, a w międzyczasie Sensa sporządziła listę skradzionych towarów, w tym zamówienia producentów. „Jeśli zaoferowano Ci części lub usłyszałeś coś o tych przedmiotach za pośrednictwem swoich kontaktów, poinformuj nas o tym” – napisano w oświadczeniu Sensa w zeszłym tygodniu. „Prosimy o przekazanie tej wiadomości innym kontaktom z branży rowerowej”.

Lista skradzionych części

Zrabowane towary w dużej mierze dotyczą części zamówionych do rowerów elektrycznych i górskich firmy. Skradzione części, kod w nawiasach to numer zamówienia Shimano będący na pudełkach.

 

300 sztuk silniki centralne Shimano DU-E6100 (IN21-TE61N7D)

30 sztuk korba Shimano FC-E6100 do STEPS (IN21-TE61N7D)

+/- 5.000 sztuk tarcze Shimano SM-RT10 160 mm (IN21-CNRT / 01)

+/- 1.500 sztuk tarcze Shimano SM-RT10 180 mm (IN21-CNRT / 01)

450 sztuk manetki Shimano SL-7S50 Nexus 7 (IN21-TE61N7D)

175 sztuk hamulce tarczowe Shimano MT200 (IN21-TE61N7D)

 

Ciężarówka użyta do włamania

Oprócz części Shimano, skradziono 48 ram. Dotyczy to w pełni karbonowej ramy 29er Sensa Fiori Evo SL z poprzedniego roku, w 3 różnych rozmiarach. Ciężarówka, która została użyta do włamania, to biały Mercedes-Benz Atego bez naklejek i oznaczeń po bokach. Jeśli ktoś zaoferuje Ci towary podobne do tych, które zostały skradzione, skontaktuj się z firmą bezpośrednio z firmą Sensa lub przekaż nam informacje na ten temat.

Oprócz części Shimano, 48 ramek również zostało skradzionych. Dotyczy to w pełni karbonowej ramy 29er Sensa Fiori Evo SL z poprzedniego roku kolekcji, w 3 różnych rozmiarach ramy. Ciężarówka, która została użyta do włamania, to biały Mercedes-Benz Atego bez naklejek i oznakowań po bokach. Jeśli rozpoznasz tę ciężarówkę, gdy ludzie mogą zaoferować Ci towary podobne do tych, które zostały skradzione, skontaktuj się z firmą Sensa.Oprócz części Shimano, 48 ramek również zostało skradzionych. Dotyczy to w pełni karbonowej ramy 29er Sensa Fiori Evo SL z poprzedniego roku kolekcji, w 3 różnych rozmiarach ramy. Ciężarówka, która została użyta do włamania, to biały Mercedes-Benz Atego bez naklejek i oznakowań po bokach. Jeśli rozpoznasz tę ciężarówkę, gdy ludzie mogą zaoferować Ci towary podobne do tych, które zostały skradzione, należy skontaktować się z firmą Sensa.

Źródło: B.E.