Dyrektor sprzedaży Endura zginął w wypadku na rowerze

Dyrektor sprzedaży Endura zginął w wypadku na rowerze
13.04.2021

Dyrektor sprzedaży Endura zginął w wypadku na rowerze

HENLEY-ON-THE-THAMES, Anglia - Simon Richardson, Dyrektor sprzedaży Endury, zginął w niedzielę w wypadku rowerowym. Miał 58 lat.

Dochodzenie w sprawie wypadku jest w toku, poinformował rzecznik Endury. Rzecznik nie powiedział, czy w grę wchodzi jakiś pojazd ani nie podał żadnych innych szczegółów.

Richardson, który kierował sprzedażą odzieży na całym świecie, pozostawił żonę Camilli i dzieci Emily, Evan i Holly. Uroczystości pogrzebowe zostaną ogłoszone wkrótce.

Richardson pracował dla Endura 11 lat. Przed przyjściem do Endury pracował również dla East Street Cycle jako menadżer ds. Rozwoju biznesu.

„Wkład Simona jest niezwykle ważną częścią tego, co sprawiło, że Endura stała się obecna na wielu światowych rynkach” - poinformowali założyciele firmy Jim McFarlane i Pamela Barclay we wspólnym oświadczeniu.

„Jego zaangażowanie i wkład pomogły ukształtować firmę i jej kulturę, bez niego nie odnieślibyśmy takiego sukcesu, jaki odnieśliśmy. Dziękuję, Simon, za tę wspólną przejażdżkę trwającą ostatnie 11 lat. To była ogromna przyjemność i przywilej bycia częścią tej eklektycznej rodziny przez lata formowania się Endury”.

Źródło: BRAIN