Giant dołącza do systemu współdzielenia rowerów „E-Bike ConnectBike”

Giant dołącza do systemu współdzielenia rowerów „E-Bike ConnectBike”
27.06.2019

Giant dołącza do systemu współdzielenia rowerów „E-Bike ConnectBike”

TAICHUNG, TAJWAN – Spółka Giant Manufacturing, aby wejść na rynek współdzielenia rowerów elektrycznych, dołączyła do nowej platformy B2B ConnectBike. W ramach tego projektu opracowywany jest optymalny rower elektryczny dla koncepcji udostępniania rowerów. Według Giant Benelux „ponad 20 000 rowerów elektrycznych (B2B) pojawi się w Holandii i Belgii do 2022 roku”.

Www.connectbike.com to inicjatywa E-bike2work, przedsięwzięcia społecznego mającego na celu poprawę jakości powietrza i wdrożenie zrównoważonego transportu w miastach i wokół nich. E-bike2work zebrał koalicję innowacyjnych, dużych i znanych firm. Oprócz Giant, koalicja obejmuje firmy produkujące osprzęt i oprogramowanie dla systemu rowerów współdzielonych Mobilock. Partnerami strategicznymi ConnectBike są; ubezpieczyciel Allianz i firma leasingowa Arval.

Dostawca kompleksowej usługi

Ideą programu jest, jak twierdzą twórcy: „Oferowanie firmom, centrom biznesowym, organizacjom i samorządom lokalnym kompleksowych rozwiązań rowerowych jako alternatywy dla transportu samochodowego lub publicznego”. To kompleksowe rozwiązanie jest dostosowywane do potrzeb klienta, zarówno pod względem programu informatycznego udostępniania e-rowerów jak i indywidualnego rozwiązania oferty leasingu lub połączenia obu możliwości. System zawsze będzie dostarczany z usługą serwisową skierowaną specjalnie do użytkowników e-rowerów, opracowaną we współpracy z Allianz. Ta usługa będzie oferowana w całej Holandii i Belgii.

Firma Giant opracowała dedykowany dla tego systemu rower ConnectBike, który jest oferowany dla firm i organizacji zajmujących się doręczaniem różnego rodzaju przesyłek, które wybierają współdzielenie rowerów jako środek transportu. Wkrótce około 400 pracowników Politechniki w Delft, przez dwa miesiące będzie testowało rower Gianta.

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko po zalogowaniu

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, załóż konto i dołącz do aktywnych czytelników VELOPROFIT.