Hartje Ebsen dystrybutorem produktów SRAM w Danii

Hartje Ebsen dystrybutorem produktów SRAM w Danii
07.12.2021

Hartje Ebsen dystrybutorem produktów SRAM w Danii

 

VOJENS — Hartje Ebsen będzie dystrybuować produkty SRAM w Danii — w tym RockShox, Truvative, Quarq i Time, już od początku roku.

Hartje Ebsen jest częścią grupy Hermann Hartje KG. SRAM współpracował z Hartje w Niemczech, Austrii i krajach Beneluksu. Częścią strategii firmy SRAM i jej partnerów dystrybucyjnych jest zapewnienie dostępności i obecności produktów na różnych rynkach. Nowa umowa n terenie Danii zwiększa znaczenie SRAM również poza dotychczasowymi rynkami Niemiec, Austrii i Beneluksu, poinformował Hartje.

„Powierzone nam zaufanie potwierdza naszą strategię skupiania się na bliskości klienta w branży części i akcesoriów oraz budowania większej obecności w Europie dzięki naszej silnej logistyce” – powiedział dyrektor zarządzający Hartje, Dirk Zwick. „Marki SRAM bardzo dobrze wpisują się w naszą orientację na przyszłość”.

Ogłoszenie przejęcia dystrybucji SRAM w Danii jest zwieńczeniem pracowitego roku dla Hermanna Hartje. W marcu dystrybutor rowerów elektrycznych Hermann Hartje KG otworzył nową fabrykę w Czechach, aby zwiększyć swoje możliwości montażowe i produkcyjne.

W lutym Hermann Hartje ogłosił, że wiosną rozpocznie dystrybucję produktów Mavic w Danii, Holandii, Belgii i Luksemburgu.

Hermann Hartje KG nabył Ebsen Bikes w 2020 roku

„Hartje od wielu lat jest zaufaną częścią rodziny dystrybucji SRAM i dzieli się naszymi podstawowymi wartościami ze wszystkimi swoimi pracownikami”, powiedział Ian Young, dyrektor sprzedaży na rynku wtórnym SRAM. „To właśnie zaufanie pozwala nam zrobić z nimi ten ekscytujący krok na nowy rynek. Jesteśmy podekscytowani tym, jak to partnerstwo będzie teraz wspierać nowych dealerów i kierowców w nadchodzących latach i otwierać SRAM i jej produkty na nowe możliwości”.