Pani Katarzyna Glinka została ambasadorką akcji „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie”

Pani Katarzyna Glinka została ambasadorką akcji „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie”
08.11.2022

Pani Katarzyna Glinka została ambasadorką akcji „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie”


„Wróciłam na rower i razem z Czesławem Langiem i Piotrem Zeltem będę wspierać akcję warszawskich kolarzy, którzy już po raz trzeci jeździli na rowerach przez 24 godziny, aby za przejechane kilometry zdobyć pieniądze od darczyńców i kupić za nie kaski, lampki oraz inne akcesoria dla dzieci z domów dziecka i szkoły specjalnej” – napisała dzisiaj na swoim Instagramie aktorka.

 

SrTRNzaDQKoh1aPYfglry3mqqyfN.jpg

 

27.000 km w ciągu 24 godzin przejechało 275 rowerzystów podczas charytatywnej ustawki rowerowej, pod nazwą „PSYCHPORANEK 24h kręcimy charytatywnie vol.2”, która odbyła się w lipcu i na słynnych podwarszawskich Gassach. Kilku z nich pokonało ponad 300 km, najmłodszy, 12 letni uczestnik 253, a ubiegłoroczny rekord to 601 km w ciągu 24 godzin, który należy do Króla Rowerów!
„Dzięki tej akcji już ponad 300 dzieci otrzymało kaski wysokiej jakości, tak ważne dla bezpieczeństwa jazdy na rowerze, hulajnodze, czy rolkach i właśnie dlatego chcę być częścią tego wydarzenia."
„Spotykamy się na kolejnej edycji już 15 lipca 2023 roku i mam nadzieję, że zdobędziemy jeszcze więcej kilometrów i środków, bo potrzeby są naprawdę ogromne. Miałam przyjemność odwiedzić Dom Dziecka w Pęcherach oraz symbolicznie przekazać kaski podczas uroczystej Gali – uwierzcie mi, że jest to wspaniała akcja. Zapraszam więc do udziału kolejnych Darczyńców w imieniu swoim i organizatora” – pisze dalej Katarzyna Glinka.

DARCZYŃCY Psychoporanka :
Fundacja Ukryte Marzenia, Intersport Polska, User.com, Stena Polska

Organizator:
BIKEEXPO.pl Narodowy Team
Arkadiusz Walus