SRAM po cichu przestaje sprzedawać produkty PowerTap

SRAM po cichu przestaje sprzedawać produkty PowerTap
12.02.2021

SRAM po cichu przestaje sprzedawać produkty PowerTap

W pierwszym tygodniu lutego firma SRAM bez zbędnych fanfar usunęła ze swojej witryny internetowej, tym samym ze swojej oferty sprzedażowej, wszystkie mierniki mocy PowerTap. Chociaż nie jest to wielka niespodzianką – przecież mają jeszcze w ofercie mierniki mocy Quarq, które są własnością SRAM - oznacza to koniec drogi dla marki PowerTap, która przez ostatnie dwie dekady była niemal synonimem niedrogiego i dokładnego pomiaru mocy w rowerze.

„Piasta PowerTap G3 i pedały P2 nie są już produkowane. Chociaż nie przyjmujemy już nowych zamówień, realizujemy istniejące zamówienia i przestrzegamy pełnego okresu gwarancji” - mówi Michael Zellmann, starszy menedżer ds. Public relations w SRAM. „Idąc dalej, zdecydowaliśmy się skupić na dalszym rozwoju nowej generacji technologii mierników mocy Quarq”.

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko po zalogowaniu

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, załóż konto i dołącz do aktywnych czytelników VELOPROFIT.