SRAM wchodzi w biznes na wodzie

SRAM wchodzi w biznes na wodzie
18.10.2022

SRAM wchodzi w biznes na wodzie

 

SRAM za pośrednictwem swoich mediów poinformował, że jako „najbardziej innowacyjny producent komponentów rowerowych na świecie, podjął współpracę z profesjonalnym zespołem żeglarskim z New York Yacht Club American Magic i będzie ich wspierał w staraniach o zdobycie 37 Pucharu Ameryki.

„NYYC American Magic inwestuje dużo czasu i zasobów w opracowywanie i testowanie systemów wspomagania żeglowania w naszej nowej generacji Jachcie AC75. SRAM ma 35 lat doświadczenia w pracy z wysokowydajnymi zespołami i cieszymy się, że możemy współpracować i przesuwać granice naszych dążeń do zdobycia 37 Pucharu Ameryki” – powiedział Terry Hutchinson, kapitan i prezes ds. operacji żeglarskich w NYYC American Magic.

New York Yacht Club American Magic spędzi całą zimę w Pensacola, po czym przeniesie się do Barcelony, aby wziąć udział w finałowej 37. kampanii America's Cup w 2024 roku. 37. America's Cup odbędzie się w Barcelonie w Hiszpanii we wrześniu i październiku 2024 roku.

SRAM i American Magic przedstawią bardziej szczegółowe informacje odnośnie współpracy, a także swoje nowe technologie pokładowe jeszcze w tym roku.

„TO NIESAMOWITA MOŻLIWOŚĆ, ABY NIE TYLKO POKAZOWAĆ NASZE PRODUKTY I TECHNOLOGIE W NOWY I WYJĄTKOWY SPOSÓB, ALE BYĆ CZĘŚCIĄ JEDNEJ Z NAJBARDZIEJ HISTORYCZNYCH I OGLĄDANYCH WYDARZEŃ SPORTOWYCH NA ŚWIECIE. KOMPONENTY SRAM BĘDĄ INTEGRALNE DLA SUKCESU TEGO JACHTU.”

–Dyrektor generalny SRAM KEN Lousberg

Źródło: SRAM