Szukając nisz. Bikepacking

Szukając nisz. Bikepacking
02.02.2021

Szukając nisz. Bikepacking

Czy warto zwrócić uwagę na biznesowy aspekt Bikepackingu? Zdecydowanie tak. Szczególnie w czasach, kiedy coraz trudniej wyróżnić się na rynku, to właśnie Bikepacking może być tą ideą, która może zwrócić uwagę konsumentów na Twój sklep, ponieważ to turystyka rowerowa dla szerokiego spectrum użytkowników.

O tym, czym jest Bikepacking porozmawiamy z Adamem Klimkiem, fotografem i dziennikarzem rowerowym i propagatorem Bikepackingu w Polsce.

Rozmawia Ireneusz Miśkowiec

Arizona w pełni pozwala wykorzystać walory Bikepackingu

Arizona pozwala w pełni wykorzystać wszystkie uroki Bikepackingu

Czym według Ciebie i dla Ciebie jest Bikepacking?

Adam Klimek: Dla mnie Bikepacking to połączenie jazdy na rowerze z “light campingiem”, czyli spakowanie roweru nie tylko na przejażdżkę, ale również tak, aby zabrać ze sobą niezbędny sprzęt do campingu. Chodzi o to, aby być niezależnym od infrastruktury turystycznej.  Dzisiaj mamy do dyspozycji fantastyczny sprzęt turystyczny który jest niebywale lekki i kompaktowy a zarazem w pełni funkcjonalny. Połączenie roweru górskiego, czy gravelowego z takim kompaktowym zestawem do campingu to dla mnie jest właśnie Bikepacking.

 

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.