Taiwan Excellence sponsorowało Tour de Taiwan

Taiwan Excellence sponsorowało Tour de Taiwan
18.03.2024

Taiwan Excellence sponsorowało Tour de Taiwan

Informacja prasowa

 

Inicjatywa „Taiwan Excellence”, realizowana przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) pod mandatem Tajwańskiej Administracji Handlu Międzynarodowego przy Ministerstwie Spraw Gospodarczych (TITA), od dawna wspiera „Tour de Taiwan, międzynarodowy wyścig kolarski dookoła Tajwanu”, prezentując światu malownicze piękno i siłę przemysłową Tajwanu. 10 marca na etapie Tour de Taiwan w Tajpej zadebiutował „Taiwan Excellence Bear”, kibicując kolarzom i podnosząc morale na wyścigu. Dzięki transmisji w Eurosporcie 250 milionów fanów sportu na całym świecie mogło także bliżej zapoznać się z malowniczymi krajobrazami Tajwanu i dynamicznym rozwojem jego branży rowerowej.

 

YGSwL8aBIdUJUKppJcdcOODazILK.jpg

 

Simon Wang, prezes i CEO TAITRA, stwierdził, że zarówno „Taiwan Excellence”, jak i Tour de Taiwan ucieleśniają ducha dążenia do doskonałości i innowacji. Co więcej, wielu zawodników specjalnie na wyścig wybrało produkty tajwańskich marek, co potwierdza międzynarodowe uznanie tajwańskich produktów rowerowych. Sponsorując wydarzenie, zachęca większą liczbę konsumentów krajowych i międzynarodowych do uznania i wspierania „Taiwan Excellence”, promując w ten sposób rozwój tajwańskiego przemysłu rowerowego i poprawiając jego międzynarodowy wizerunek.

 

06N9jQhM47aD36EvZUYxtaAJhugy.jpg

 

Tajwan znany jest jako królestwo rowerów, a marzec jest na Tajwanie miesiącem rowerowym, w którym odbywają się światowej klasy wydarzenia rowerowe i cieszące się międzynarodową sławą Taipei Cycle Show. Działania te nie tylko prezentują branżę rowerową, kulturę i siłę innowacyjną Tajwanu, ale także wprowadzają doskonałość rowerową Tajwanu na arenę światową, demonstrując możliwości i urok Tajwanu.

„Taiwan Excellence” to nagroda przyznawana przez rząd Tajwanu w celu uhonorowania doskonałych tajwańskich produktów, wymagająca rygorystycznego procesu selekcji przeprowadzanego przez 140 sędziów w zakresie badań i rozwoju, projektowania, jakości i marketingu. Zwycięzcami zostają wyłącznie najbardziej innowacyjne i wysokiej jakości tajwańskie produkty. Najnowsza selekcja Taiwan Excellence rozpocznie się w kwietniu, a nagrodzone produkty będą mogły nie tylko skorzystać z
„Godła Taiwan Excellence”, ale także będą miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych działaniach promocyjnych zarówno w kraju, jak i za granicą. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Taiwan Excellence: https://www.taiwanexcellence.org/tw.

 

TizcpzYVAa0RRr07taQsa7Z86qdQ.jpg

 

„Tour de Taiwan” to najwyższej klasy wydarzenie międzynarodowe, certyfikowane przez Międzynarodową Unię Kolarską (UCI) jako wyścig 1. klasy (2.1), co czyni je jednymi z największych zawodów w Azji i najbardziej wpływowym międzynarodowym etapowym wyścigiem kolarstwa zawodowego wśród społeczności rowerowej Tajwanu. Tegoroczny wyścig przyciągnął 24 drużyny z całego świata, w tym sześć drużyn drugiej ligi z Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Turcji
i Izraela. Wydarzenie rozpoczęło się 10 marca i zakończyło 14 marca i obejmowało pięć głównych etapów przez Tajpej, Taoyuan, romantyczną trasę nr 3 z Hsinchu do Taichung, Nantou i Kaohsiung.
Urzekające naturalne i miejskie krajobrazy Tajwanu dały rowerzystom możliwość zademonstrowania swojej wytrzymałości i szybkości.

 

Źródło: TAITRA