Trek dalej przejmuje sklepy swoich dealerów

Trek dalej przejmuje sklepy swoich dealerów
25.02.2021

Trek dalej przejmuje sklepy swoich dealerów

Spark Bike Run Sports, firma z dziesięcioletnią tradycją, sklep multi sportowy działający na południe od Bostonu, to kolejny zakup Treka. Sklep ogłosił na swojej stronie internetowej, że sklep został zakupiony przez Trek Bicycle.

„Po długich rozważaniach nadszedł czas na nowy, ekscytujący krok” - napisał na stronie właściciel sklepu Mike O'Connell. „Sprzedajemy Spark Bike Run Sports naszemu partnerowi Trek Bicycle. Oni wezmą to, co stworzyliśmy w Spark i będą budować dalej na tym podłożu, angażując naszą społeczność w jeszcze większy i lepszy sposób, trzymając się tych samych podstawowych zasad: „Traktujemy pracowników jak rodzinę i zapewniamy doskonałą obsługę klienta”.

W odpowiedzi na często zadawane pytania pod postem O'Connella znajdujemy informację, że nazwa sklepu prawdopodobnie zostanie zmieniona na Trek Bicycle już po okresie przejściowym w lutym i że sklep przestanie sprzedawać produkty biegowe. Trek informuje, że oferuje wszystkim obecnym pracownikom stanowiska, zgodnie z praktyką obowiązującą w firmie.

Przypomnijmy, że kupowanie lokalnych sieci sklepów Trek rozpoczął już dość dawno i konsekwentnie kontynuuje tę drogę do dzisiaj. Przypomnijmy, że w styczniu 2021 kupił sklepy Mike’a Olsona. O czym możecie przeczytać TUTAJ