Znasz NanoWax? Smarowanie na najwyższym poziomie

Znasz NanoWax? Smarowanie na najwyższym poziomie
25.04.2024

Znasz NanoWax? Smarowanie na najwyższym poziomie

 

NanoWax jest polską firmą, założoną w 2018 roku przez eksperta w dziedzinie chemii przemysłowej, mechaników i pasjonatów rowerowych.

W poszukiwaniu idealnego preparatu do smarowania łańcuchów rowerów elektrycznych, firma sięgnęła do doświadczeń z kolarstwa szosowego oraz motocrossu. Dzięki temu stworzono produkty przekraczające wymagania nowoczesnych rowerów elektrycznych z centralnym wspomaganiem, które obecnie dominują na rynku.

 

V_Es_TGDcfAH4uP0WXvqyiN7iwL9.png

 

Dzięki połączeniu doświadczeń kolarskich, mechanika rowerowego oraz specjalisty z chemii przemysłowej, osiągnięto produkt spełniający wysokie wymagania łańcuchów rowerowych stosowanych od kolarstwa szosowego po elektryczne rowery MTB.

 

Dlaczego warto stosować i oferować NanoWax w Twoim sklepie czy serwisie?

 

1.    NanoWax jest skuteczny w każdych warunkach – zastępuje wszystkie inne smary, dzięki czemu nie musisz się zastanawiać, który smar wybrać dla klientów. Oferujesz jeden NanoWax spełniający wysokie wymagania szerokiego wachlarza klientów.

 

2. Proces woskowania jest krótszy i przyjemniejszy niż czyszczenie całego napędu ze starego smaru i brudu. Im więcej Twoich klientów używa NanoWax tym mniej roboty masz z czyszczeniem napędów.

 

3. NanoWax jest obojętny dla zdrowia - nie podrażnia skóry, oczu, nosa itp. Im więcej masz pracy z rowerami tym bardziej jest to ważne.

 

4. NanoWax jest obojętny dla środowiska – nie musisz się go pozbywać w specjalistyczny sposób. Dodatkowo – im więcej Twoich klientów go używa tym mniej Ty zużywasz agresywnych detergentów.

 

5. Sztuka woskowania łańcucha to proces certyfikowany przez NanoWax – fakt posiadania certyfikatu ma wpływ na to jak klienci postrzegają stopień profesjonalizmu Twojego serwisu.

 

Więcej informacji i zamówienia NanoWax: 

 

KONTAKT

NanoWax

Niepodległości 13,

42–504 Będzin,
tel: 695 860 499

 

Dział techniczny
Informacje o produktach,
tel. 782 580 282

Laboratorium Nanowax,
tel. 667 896 809

 

e‑mail: sklep@nanowax.pl

 

ja_buYoO-I1e7Z9Eg94amQ_TbVjh.jpg