Cannondale wierzy w niezależność sklepów

Cannondale wierzy w niezależność sklepów
15.04.2021

Cannondale wierzy w niezależność sklepów

W 2018 na naszych łamach drukowanych informowaliśmy, o tym, że Cannondale wbrew ogólnemu trendowi skierowanemu ku Internetowi i strategii Omnichannel, chce postawić mocno na sklepy rowerowe. Ostatnie doniesienia z europejskiej siedziby głównej Cannondale (Cycling Sports Group), potwierdzają obraną strategię Cannondale, co wydaje się być świetną informacją dla ich dealerów. 

W świecie zapatrzonym w Internet można obrać inną strategię rozwoju dla globalnej marki, czego dowodem jest między innymi Cannondale

Ekstremalne wahania rynkowe, zmiana modelu biznesowego, repozycjonowanie marki… To było kilka pracowitych lat dla Cycling Sports Group (CSG) Europe i jej wiodącej marki Cannondale. W nowej siedzibie w Woudenberg w Holandii firma przygotowuje się teraz do kolejnego etapu rozwoju. Na horyzoncie pojawiają się nowe inwestycje.

Minął prawie rok od czasu, gdy dyrektor generalny Cycling Sports Group, Eugene Fierkens, ogłosił w jednej z publikacji branżowej, że jego misją jest „naprawienie zepsutego systemu” i usunięcie koncentracji na strukturze lat modelowych dla marek CSG w Europie. Innymi słowy likwidację corocznych wdrożeń nowych kolekcji. W tej chwili zostaje to wdrażane w ramach globalnej strategii, o której mówił Eugene Fierkens.

Zamówienia zależne od popytu

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.