Kolejna kradzież rowerów elektrycznych

Kolejna kradzież rowerów elektrycznych
04.07.2022

Kolejna kradzież rowerów elektrycznych

 

Brytyjski producent Forme Bikes opublikowało informację o kradzieży e-rowerów na trasie między siedzibą główną, a włoską montownią.

Forme Bikes poinformował w komunikacie prasowym, że skradzione rowery to rowery elektryczne wyposażone w systemy Bosch, które nie są jeszcze dostępne w sklepach. Rowery były już przedpłacone i zarezerwowane przez konsumentów, poinformował dyrektor ds. komunikacji Forme Bikes Lee Flanaghan.

Według Forme, nie wszystkie rowery w ciężarówce zostały skradzione, skradziono tylko te o wyższej wartości. Dotyczyło to modeli z linii rekreacyjnych i e-MTB, w tym modele Alport, Black Rocks, Shottle, Peak Trail i Repton.

Rowery Forme są sprzedawane przez sieć ponad 300 sprzedawców w Wielkiej Brytanii. Pełna oferta Forme obejmuje wszystkie kategorie rowerów, od biegowych po e-MTB z pełnym zawieszeniem.

„Kradzież e-rowerów to naprawdę smutna wiadomość zarówno dla naszych sprzedawców, jak i konsumentów końcowych” – powiedział Flanaghan. „Możemy tylko przeprosić za rozczarowanie, jakie to niewątpliwie powoduje”.

Każdy, kto ma informacje o kradzieży, jest proszony o wysłanie e-maila na adres customer.service@moorelarge.co.uk lub telefon +44 (0) 1332 274242.

nIxVO4J0RkhHX5yhGIyOHvfjad02.jpg

Jeden ze skradzionych modeli Frome Rocks. Zdjęcie: Frome Rocks

Źródło: Frome

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.