Na forum WBIA debatowano nad globalnymi kierunkami rozwoju branży

Na forum WBIA debatowano nad globalnymi kierunkami rozwoju branży
09.11.2022

Na forum WBIA debatowano nad globalnymi kierunkami rozwoju branży

 

Jak informuje Polskie Stowarzyszenie Rowerowe w piątek 21 października odbyło się doroczne zgromadzenie Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Rowerowego (WBIA). Delegaci na Walnym Zgromadzeniu mieli okazję wymienić się doświadczeniami i wydarzeniami ze światowego rynku oraz przedstawiali aktualne informacje ze swoich krajów.

Po rekordowym roku 2020, napędzanym Covidem, światowy przemysł rowerowy nadal rósł w 2021 roku. Zakłócenia łańcucha dostaw, które dominowały w branży w zeszłym roku, pozostają ciągle problemem; jednak większości producentów udało się odbudować zapasy w obliczu zwiększonego optymizmu napędzanego nadzwyczajnym popytem konsumenckim. Jednocześnie w przyszłym roku można spodziewać się pewnego zrównoważenia rynku, któremu towarzyszyć będzie ochłodzenie tempa wzrostu.

 

Przyszły rok, będzie trudniejszy

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.