Nowe Shimano 105 di2

Nowe Shimano 105 di2
29.06.2022

 Nowe Shimano 105 di2

Nowe Shimano 105 w technologii Di2 ma swoje źródło w filozofii Shimano „The Science of Speed” (nauka prędkości) i wnosi świeżość, komfort i kontrolę do tej najpopularniejszej grupy szosowej w ofercie Shimano.

 

Nowa grupa Shimano 105 di2 tworzy:

 

Piękny minimalistyczny kokpit - bez linek i portów, bardziej estetyczny i wydajniejszy aerodynamicznie. Ergonomia zupełnie nowych dźwigni Dual Control gwarantuje komfort i kontrolę bez względu na ułożenie dłoni.

 

Xy7xaaQWCAw696IqVgDF1k2pSW-B.jpg

 

Zmianę przełożeń z możliwością dostrojenia - zmieniaj, jak chcesz. Korzystaj z aplikacji E-Tube Project na smartfonie i przez Bluetooth dostosuj sposób i szybkość zmiany przełożeń. Przełożenia możesz zmieniać ręcznie lub wybrać tryb Semi-Synchro lub Full-Synchro. Wybór należy do Ciebie.

 

x6O7SxJRJESSKPG_MR1KH6Mz4fF5.png

 

Układ napędowy dla różnych rowerzystów - każdy element elektronicznego ekosystemu układu napędowego Shimano 105 di2 został skrupulatnie zaprojektowany z myślą o współpracy w idealnej harmonii z pozostałymi komponentami. Pracując cicho w tle, zapewnia błyskawiczną zmianę przełożeń bez utraty mocy, pozwalając oszczędzać energię. Dzięki 12-to rzędowej kasecie 11-36T w połączeniu z kompaktowym mechanizmem korbowym 50-34T możesz pokonywać stromsze podjazdy, korzystając z wygodnego niższego przełożenia. W gruncie rzeczy kompaktowy mechanizm korbowy i 12-to rzędowa kaseta pozwalają wybrać optymalne przełożenie na każdy teren - od płaskich dróg po jazdę górską - dla każdego kolarza, a wąski łańcuch gwarantuje niezawodność. 

 

fYOYSvSYQAKL12_JHRArXYmetwwB.png

 

Układ hamulcowy na wszystkie warunki jazdy - zwalnianie nigdy nie było tak przyjemne. Doskonały układ hamulcowy w grupie 105 di2 pozwala każdemu przesuwać granice i hamować bez obaw. Zupełnie nowa konstrukcja tłoczka hydraulicznego hamulca tarczowego oznacza lżejszą, szybszą i płynniejszą kontrolę nad rowerem bez względu na warunki atmosferyczne i terenowe. Ponadto znacznie cichsza praca układu hamulcowego, dzięki 10% szerszemu rozstawowi okładzin między tłoczkami zacisku.

 

oLC2hE7jF51I3iSQrSg5NGL4Hef2.png

 

Koła karbonowe średniej klasy - zapewniają lepszą wydajność szerszemu gronu kolarzy. Ponadto łączą w sobie dobre właściwości aerodynamiczne, sztywność i niewielką masę. Koła C32 doskonale sprawdzają się podczas przyśpieszania i podjazdów. C46 są natomiast o wiele bardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Oba zestawy kół mają znane cechy modeli C36 i C50 Dura Ace i Ultegra - są idealnym wyborem, który odmieni Twoje wrażenia z jazdy szosowej. 

OzRcUsfsGDjLTbB-N5tVhYry9wS4.png

 

Źródło: Shimano

 

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.