Specialized przejmuje brytyjską sieć sklepów Rutland Cycling

Specialized przejmuje brytyjską sieć sklepów Rutland Cycling
01.08.2022

Specialized przejmuje brytyjską sieć sklepów Rutland Cycling

 

Specialized UK przejął sieć sklepów rowerowych Rutland Cycling, która ma 12 lokalizacji i jest obecnie miejscem sprzedaży dla wielu czołowych marek rowerowych.

Simon Homer, dyrektor zarządzający Specialized UK, po upublicznieniu transakcji oświadczył: „Włączenie Rutland do rodziny Specialized zapewnia nowe możliwości obu firmom. Natychmiast będziemy musieli podjąć pewne decyzje, aby zapewnić zrównoważoną przyszłość Rutland, a to może wiązać się z restrukturyzacją jej sieci i bazy kosztowej. Zrobimy to z pełną jasnością, konsultacjami i przejrzystością oraz z pełnym uwzględnieniem tych, których może to dotyczyć. Przechodząc przez te zmiany, będziemy inwestować, demonstrując nasze nieustanne zaangażowanie w służenie rowerzystom i budowanie odpornego i nowoczesnego ekosystemu."

 

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.