Zwrot podatku na zakup e-roweru w USA

Zwrot podatku na zakup e-roweru w USA
16.02.2021

Zwrot podatku na zakup e-roweru w USA

W zeszły wtorek w Izbie Reprezentantów Stanów Zjednoczonych została złożona Ustawa, która ma zapewnić zwrot podatku w wysokości do 1500 USD za zakup nowego roweru elektrycznego.

Stworzona przez kongresmenów Jimmy'ego Panettę (D-Calif.) I Earla Blumenauera (D-Ore.) Ustawa Electric Bicycle Incentive Kickstart for the Environment (E-BIKE) wspiera korzystanie z rowerów elektrycznych jako środka transportu o zerowej emisji dwutlenku węgla, w porównaniu z innymi środkami transportu. Ustawa foruje rowery elektryczne, ponieważ są one tańsze i bardziej dostępne od samochodów.

Elektryki to nie tylko moda

„Rowery elektryczne to nie tylko moda dla nielicznych; lecz to legalna i praktyczna forma transportu, która może pomóc w zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla ”- powiedział Panetta. „Moje ustawodawstwo ułatwi większej liczbie osób na wszystkich poziomach społeczno-ekonomicznych posiadanie rowerów elektrycznych i przyczyni się do zmniejszenia produkcji węgla. Zachęcając do korzystania z rowerów elektrycznych w celu zastąpienia podróży samochodem poprzez ulgi podatkowe dla konsumentów, nie tylko zachęcamy więcej Amerykanów do przejścia na bardziej ekologiczne środki transportu, ale także pomagamy walczyć z kryzysem klimatycznym”.

 Zwrot 30% wartości roweru

Dalsza cześć wpisu dostępna tylko dla posiadaczy premium

Dalsza część tego wpisu dostępna jest tylko dla posiadaczy dostępu premium. Zaloguj się używając przycisku poniżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz dostępu premium, sprawdź dostępne opcje i wybierz najlepszy pakiet dla siebie.